ترافیک تهران بر روی نقشه آنلاین

نقشه ترافیک تهراناگر در تهران باشید حتما در ترافیکهای سنگین تهران اسیر شده اید. شهرداری برای کمک به شهروندان برای رهایی از ترافیک یک نقشه آنلاین ارائه کرده است که هر 10 دقیقه یکبار به روز می شود. بله، این نقشه 10 دقیقه عقب است اما اطلاعات ترافیکی آن می تواند به شما در انتخاب یک مسیر کم ترافیک کمک کند. این روزها وقتی از کلمه نقشه برای اشاره به یک نقشه آنلاین استفاده می شود آدم به سرعت به یاد نقشه های تمیز و دقیق گوگل می افتد، اما باید قبل از اینکه به سایت شهرداری بروید عرض کنم نقشه شهرداری بیشتر شبیه نقاشی های یک بچه مدرسه ای است تا نقشه.

بنده کلا با ارئه هر گونه سرویس آنلاینی که کار بکند موافقم. اما باید مسئولین شهرداری به این نکته دقت کنند که این روزها دیگر دولتها سعی می کنند این کارها را انجام ندهند. این روزها پیشنهاد می شود اطلاعاتی که امکان انتشار آزاد آنها وجود دارد به صورت فرمتهایی مانند XML منتشر شده و اختیار عموم مردم قرار گیرد. بدین ترتیب برنامه نویسهای علاقه مند می توانند با استفاده از این اطلاعات خام، نرم افزارهای تحت وب جالبی را آماده استفاده مردم کنند. بدین ترتیب طیف گسترده ای از این نرم افزاری های آنلاین با کاربری های مختلف متولد شده و همین موضوع باعث ایجاد حرکت های جالبی در جامعه وب ایرانی می شود.

به علاقه مندان این موضوع توصیه می کنم در مورد پروژه  Datasf مطالعه کنند.

نمونه ای از نقشه ترافیک تهران

پیشنهاد می‌شود بخوانید:

نظرات

بابا این موها رو که تو یاهو سفید نکردم Images from this sender are always displayed مثلا لوگوی iclub رو نشون میده اما بقیه عکسا رو نه :( ادرس عکسا خرابه، مثلا: sites/default/files/8-14-2010+6-59-30+PM.png
سلام آقا چرا تصاویر توی میل های خبرنامه، نمیاد؟ وقتی روی لینک مطلب کلیک می کنیم، توی سایت درسته، اما تو جیمیل عکسا رو نشون نمیده آخه این مملکته ما داریم؟!!
یوزر عزیز ربطی به مملکت نداره در بالای ایمیل زیر سابجکتتون وقتی که نمه مورد نظر در جی میل رو باز کردید باید روی لینک show image files کلیلک کنید تا عکس ها رو بهتون نشون بده

نظر بدهید

این اطلاعات به صورت محرمانه نگهداری شده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد. می توانيد از گراواتار برای نمايش تصوير خود استفاده كنيد.