با ثبت یک آدرس Gmail ،تعداد نامحدود آدرس Gmail داشته باشید!!!

 

آیا می دانید با داشتن تنها یک آدرس Gmail می توانید بی نهایت آدرس ایمیل بدون نیاز به ثبت نام داشته باشید. کافیست به انتهای آدرس فعلی خود یک + اضافه کرده و بعد از آن یک کلمه بنویسید. برای مثال اگر آدرس شما myemail@gmail.com است تمام ایمیلهای ارسالی به آدرس myemail+iclub@gmail.com هم به آدرس شما ارسال خواهد شد. به همین سادگی می توانید برای هر کاری یک ایمیل مخصوص داشته باشید. فایده اصلی اینکار اینست که می توانید با استفاده از فیلتر کردن این آدرسهای مختلف به اینباکس خود سر و سامانی بدهید. البته در هنگام ثبت چند اکانت مختلف در یک سایت هم می توانید از این ترفند استفاده کنید. معمولا سایتها به یک آدرس ایمیل یک بار اجازه ثبت نام می دهند لذا برای ثبت نام بیش از یک بار در یک سایت نیاز به چند اکانت ایمیل مختلف خواهید داشت. با استفاده ازاین ترفند نیازی به ثبت چند اکانت نیست.

پیشنهاد می‌شود بخوانید:

نظرات

عالی بود
عالی بود
دمت گرم
سلام مطلب جالبی بود. زیباترین مطلبی بود که در مورد گوگل و جی میل خونده بودم. برای شروع از همین نظر شروع کردم و ایمیلم را با یک کلمه comment+ نوشتم. خیلی خوب میشه اینطوری. از دست اسپمر ها راحت میشیم.
دوست عزیز. با اضافه کردن این پسوند فکر نمی کنم از شر اسپم ها راحت بشید چون هر ایمیلی به آدرس جدید بیاد به ایمیل اصلی فروارد میشه.

سلام
درسته ولی با درست کردن یک فیلتر میشه از ورود اونها به اینباکس جلوگیری کرد.

ترفند جالبی بود ممنون
بدون توضیح چگونگی ترفند، متاسفانه مطلبتون بدرد نمیخوره

توضیح واضح تر از آنچه که در متن آمده!!! متن را بادقت نخوانده اید. برای روشن شدن مطلب یک مثال می زنم:
1. فرض می کنیم آدرس ایمیل من iclub@gmail.com است.
2. برای داشتن یک آدرس جدید کافیست بعد از iclub یک علامت به علاوه تایپ کرده و یک کلمه دلخواه را اضافه کنیم مثلا iclub+sales@gmail.com
3. از این پس هر ایمیلی که برای iclub+sales@gmail.com ارسال شود به صورت خودکار توسط iclub@gmail.com دریافت خواهد شد.
مزیت این ترفند در این است که نیازی به ثبت آدرس جدید در Gmail نیست هر ایمیلی که به yourusername+anything@gmail.com ارسال شود توسط yourusername@gmail.com دریافت خواهد شد.

با جيميل نميشه مثل ياهو پروفايل جديدساخت؟

هر کاربری در گوگل می تواند یک پروفایل درست کند که اطلاعات این پروفایل در تمام سرویسهای گوگل مورد استفاده قرار می گیرد. برای ساخت پروفایل به آدرس www.google.com/profile مراجعه کنید.

این هم پروفایل من: http://www.google.com/profiles/Lameei

نظر بدهید

این اطلاعات به صورت محرمانه نگهداری شده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد. می توانيد از گراواتار برای نمايش تصوير خود استفاده كنيد.