5 سایت برای یافتن جالب ترین تكنیك های فتوشاپ

تكنيك های فتوشاپفتوشاپ در زندگی این روزهای اهالی رایانه نقش مهمی دارد. بارها پیش آمده كه تصاویری جعلی توسط این نرم افزار قدرت مند ساخته شده و در جهت كسب منافعی مورد استفاده قرار گرفته است. یاد گرفتن تكنیك های مختلف این ابزار قدرتمند نیازمند تمرین است، برای تمرین هم باید سرمشق داشت. در این نوشته با 5 سایت مختلف كه تكنیك های پیشرفته و جالب این نرم افزار را جمع آوری كرده اند آشنا خواهید شد. توصیه می كنم حتی اگر كاری با این نرم افزار ندارید، برای پی بردن به قدرت فتوشاپ سری به این سایتها بزنید.

 

 

1. Photoshop Roadmap

همانطور كه از نام این سایت پیداست، موضوع كاری كل سایت مربوط به فتوشاپ است. اما در این قسمت از سایت آموزش 100 تكنیك خیره كننده جمع آوری شده است.

2. Hongkiat

این سایت ترفند های مختلفی را برای وبلاگ نویسان و طراحان منتشر می كند. در این قسمت از سایت می توانید 41 تكنیك مختلف فتوشاپ را یاد بگیرید.

3. WDL

این سایت نكاتی را در مورد طراحی سایت منتشر می كند و در این قسمت می توانید 28 تكنیك جالب را فرابگیرید.

4. Noupe

این سایت طبق تعاریفش در تلاش است تا تازه ها و بهترین ها را معرفی كند. در همین راستا در این قسمت 53 تكنیك را آموزش داده است.

5. 1WD

این سایت هم 30 تكنیك مختلف را كه بیشتر در مورد ویرایش عكس هستند را آموزش داده است.

 

تكنيك فتوشاپ

 

نظر شما در مورد این تكنیك ها چیست؟ فكر می كنید بتوانید آنها را اجرا كنید؟ آیا هیچ وقت به این تكنیك ها نیاز داشته اید؟

 

پیشنهاد می‌شود بخوانید:

نظرات

فوق الاده بوووووووووووووووووود

نظر بدهید

این اطلاعات به صورت محرمانه نگهداری شده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد. می توانيد از گراواتار برای نمايش تصوير خود استفاده كنيد.